ENDEFRRUPLNLSPIT

Slovo starosty

jindrich wurm

Vážení spoluobčané,
dovolte mi, abych Vám na začátku nového roku popřál mnoho zdraví, štěstí a pohody v osobním životě. Věřím, že rok 2007 bude pro Vás rokem šťastným.

Musím se omluvit těm z Vás, kdo jste mi dali hlas v komunálních volbách na podzim minulého roku. Mohu Vás ubezpečit, že když jsem se v prosinci rozhodl rezignovat na svoji funkci, bylo to také proto, že jsem nechtěl zklamat to, pro co jste mne volili.

Při ohlížení na těch dvanáct let na radnici a při hodnocení jednotlivých volebních období se s ostatními zastupiteli jistě shodneme, že bychom některá rozhodnutí udělali jinak. Bylo ale dobře, že jsme se do všech kroků, byť byly mnohdy velice rizikové, pustili. Nelituji ničeho.

Práce pro město mi dala hodně po odborné stránce, protože byla velmi rozmanitá a navíc jsem sváděl neustálý boj mezi představou a možnostmi. Poznal jsem také mnoho dobrých a poctivých lidí, ale po pravdě i pár špatných. Naučil jsem se riskovat, přijímat kompromisy, operativně i koncepčně rozhodovat. Přibylo mi také mnoho šedivých vousů. A co mi ta uplynulá léta vzala? Možná, že trošku iluzí o hospodářském vývoji a o některých nepoctivcích v této zemi. Tím nemyslím jenom politiky, ale i běžné občany. Vzala mi také částečně soukromí a kus života, ale nestěžuji si, starostoval jsem rád.

Přeji Vám vše nejlepší.

Jindřich Wurm

8.1.2007 14:18:05 | přečteno 1647x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load