ENDEFRRUPLNLSPIT

Podatelna Městského úřadu Frýdlant se představuje

Nejen ověření pravosti podpisu či kopie nebo opisu listiny pro občany provádí podatelna MěÚ Frýdlant v přízemí budovy radnice. Občané zde mohou předat podání k městskému úřadu i Městu Frýdlant, zadat si hlášení do městského rozhlasu, získat informace o tom, kde sídlí jaký odbor nebo konkrétní pracovník, či si mohou vyzvednout některé formuláře. Většinu formulářů je však vhodné si převzít přímo u odborného pracovníka, který vysvětlí všechny podrobnosti a klientovi poradí.

Pracovnice podatelny také obsluhuje telefonní ústřednu. Od pátku 13. dubna se raduje z toho, že do ústředny byl zabudován modul hudby. Klient v době nutné k připojení na požadovanou linku teď uslyší vlídný hlas a uklidňující jednoduchou melodií. Zatím bylo slyšet ticho, a pokud to trvalo delší dobu, volající se domníval, že se spojení nedaří. Docházelo ke zbytečným omylům, nepříjemnostem a vysvětlováním.

Prostor pro klienty u okének pokladny a podatelny za dveřmi č. 2 je malý a neposkytuje příliš pohodlí, a proto je nutné, aby ostatní čekali ve frontě na chodbě. Tím se také zajistí diskrétnost prostředí.

Podatelna stejně jako sekretariát, městský poslíček, personalistika a mzdy, informační technologie, prevence a Poradní a setkávací centrum patří pod kancelář úřadu MěÚ Frýdlant.

Frýdlant 16/04/07
Mgr. Alena Švejdová, vedoucí kanceláře úřadu, tel. 482 464 066, 728 406 154

17.4.2007 15:34:29 | přečteno 2098x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load