Fotíte rádi? Zapojte se do další fotosoutěže

foťák

Druhou fotografickou soutěž drobných památek vyhlašuje v rámci projektu "Paměť v krajině Trojzemí, 100260207" Společnost pro kulturní krajinu. Tématem soutěže je tentokrát "Život v neživém". Snímky by měly zachycovat tématicky drobné památky v Trojzemí, tedy na Hrádecku, Frýdlantsku a Žitavsku), jak je vidí veřejnost a turisté.

logo Paměť v krajině Trojzemí nové 2

KDY: Fotosoutěž bude probíhat v termínu od 1. 5. 2017 do 30. 9. 2017. Fotografie můžete zasílat do 18. 9. 2017.

KDO SE MŮŽE ZÚČASTNIT: Zúčastnit se může každý, kdo má zájem a souhlasí se soutěžními podmínkami (v pdf ikona souboruzde, elektronicky zde).

Soutěž bude rozdělena do 3 kategorií dle věku soutěžících na: 1. děti (do 10 let), 2. mládež (10 - 18 let) a 3. dospělí (nad 18 let)

Úkolem soutěžících je libovolně tematicky vyfotografovat drobnou památku v Trojzemí na téma „Život v neživém“, přičemž fantazii a kreativitě se meze nekladou. A následně zaslat fotografii na e-mail pametvtrojzemi@gmail.com, společně s doplňujícími informacemi: název fotky, název památky, soutěžní kategorie, jméno autora a kontakt. Do předmětu emailu soutěžící uvede „Fotografická soutěž – Život v neživém“. Autor zasláním fotografie souhlasí s podmínkami soutěže a fotografie je tím do soutěže zařazena.

Fotografie zařazené do soutěže budou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách www.pametvkrajinetrojzemi.cz v sekci Aktuality. Výherní fotografie bude vyhlášena v každé kategorii do 30. 9. 2017 a její autor bude odměněn drobnou cenou.

Projekt „Paměť v krajině Trojzemí“ č. 100260207 je finančně podpořen z Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj (85%) v rámci Programu spolupráce na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2014 – 2020, ze státního rozpočtu ČR (5%) a rozpočtu Města Frýdlant (10%).

2.5.2017 15:07:35 | přečteno 163x | Martina Petrášková