Vyfoťte drobné památky Frýdlantska, Hrádecka nebo Žitavska a vyhrajte

foto soutěž

Už třetí fotografickou soutěž vyhlašuje Společnost pro kulturní krajinu v rámci projektu "Paměť v krajině Trojzemí, č. 100260207", díky němuž byla ve Frýdlantě například obnovena křížová cesta. Fotografická soutěž je vyhlášena na téma Hra se světlem a týká se drobných památek oblasti. Za drobnými památkami přitom nemusíte daleko cestovat, jsou nezaměnitelnou součástí naší krajiny a často se nacházejí v naší blízkosti. Fotosoutěž probíhá od 17. 4. 2018 do 31. 8. 2018 a je rozdělena do 3 kategorií dle věku soutěžících: 1. děti, 2. mládež a 3. dospělí.

logo Paměť v krajině Trojzemí nové 2, obrázek se otevře v novém okně

Úkolem soutěžících je libovolně tematicky vyfotografovat drobnou památku v Trojzemí na téma „Hra se světlem“ a zaslat ji na e-mail pametvtrojzemi@gmail.com, společně s doplňujícími informacemi: název fotky, název památky, soutěžní kategorie, jméno autora a kontakt. Do předmětu emailu soutěžící uvede „Fotografická soutěž – Hra se světlem“. Autor zasláním fotografie souhlasí s podmínkami soutěže a fotografie je tím do soutěže zařazena.

Fotografie zařazené do soutěže budou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách projektu http://www.pametvkrajinetrojzemi.cz v sekci Projekt – aktuality. Výherní fotografie bude vyhlášena v každé kategorii do 30. 9. 2018 a její autor bude odměněn drobnou cenou.

Soutěžní podmínky najdete ikona souboruzde.

Pořádá Společnost pro kulturní krajinu, z. s. v rámci projektu „Paměť v krajině Trojzemí“, 100260207. Projekt „Paměť v krajině Trojzemí“ č. 100 260 207 je financován z Evropského fondu pro regionální rozvoj (85%) v rámci Programu spolupráce na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2014 – 2020, ze státního rozpočtu ČR (5%) a soukromých zdrojů (10%).

19.4.2018 11:58:45 | přečteno 395x | Martina Petrášková