O nové nájemní smlouvě s nemocnicí bude jednat zastupitelstvo 24. února

nemocnice

Ve středu 3. února 2016 vypršela lhůta určená zastupiteli Frýdlantu pro dohodnutí podmínek nové nájemní smlouvy s Nemocnicí Frýdlant s.r.o. Jaká je situace v současné době?

Město Frýdlant obdrželo v minulých dnech oficiální dopis od Nemocnice Frýdlant s.r.o., která spadá do koncernu EUC (dříve Euroclinicum) a. s. V dopise je jasně definován rozsah zdravotnických a lékařských služeb, které se nemocnice zavazuje do budoucna garantovat, a také jsou v něm definovány podmínky, za kterých tak bude činit. Dopis obsahuje také vyhodnocení provozu akutní interní ambulance v období říjen 2015 – prosinec 2015.

Tento dokument nyní posoudí komise jmenovaná Zastupitelstvem města Frýdlant a zastupitelstvu doporučí další postup.

S ohledem na termín jarních prázdnin se zastupitelé setkají na pracovním jednání v týdnu mezi 15. a 19. únorem 2016. Na jednání navrhnou další postup, který dostane zastupitelstvo Frýdlantu ke schválení na svém veřejném zasedání 24. února 2016.

O zatím posledním jednání zastupitelstva o nové nájemní smlouvě s nemocnicí si můžete přečíst zde

4.2.2016 11:59:36 | přečteno 974x | Martina Petrášková