Nemocnice Frýdlant omezuje o prázdninách svůj provoz

nemocnice Frýdlant bez lidí

S omezením provozu v některých částech nemocnice Frýdlant musí o prázdninách počítat její pacienti. Týká se například chirurgického a gynekologického oddělení. Důvodem je malování nebo stavební úpravy.

První omezení začne 20. července 2015 na oddělení gynekologie. „Toto oddělení bude až do 2. srpna 2015 kvůli malování úplně uzavřeno. Pacientky sem nebudeme ani přijímat k hospitalizaci, ani ošetřovat akutní případy. Pokud k nám v této době dorazí, budeme je směřovat do okolních nemocnic v Liberci, Jablonci nad Nisou a v České Lípě,“ upozorňuje ředitel Nemocnice Frýdlant s. r. o. Jiří Benedikt.

Další omezení provozu začne shodně 25. července na multioborové JIP, kde bude k dispozici jen 5 lůžek, a na oddělení chirurgie. „Na chirurgii bude kvůli malování a stavebním úpravám úplně zavřena lůžková část. Provoz chirurgické ambulance, která je otevřena ve všední dny od 8.00 do 15.30, zůstane nepřerušen. V nemocnici pak bude navíc k dispozici nepřetržitá lékařská chirurgická služba k poskytnutí akutních drobných zákroků a vyšetření,“ ujišťuje ředitel nemocnice. Vážnější případy budou opět odesílány do okolních nemocnic v kraji.

Do plného provozu se multioborová JIP i chirurgické oddělení frýdlantské nemocnice vrátí v pondělí 10. srpna.

7.7.2015 11:55:35 | přečteno 584x | Martina Petrášková