CSENFRRUPLNLSPIT

DSCF1526
« Zurück

Diskussion

Podotknutí.
Anonymous  |  21.9.2008 10:05:24
Zajímavé že na všech diskusích jsou odpovědi na takové ty hospodské povídačky,k seriozní námitce se každý kompetentní chová jako když neumí číst.
Kanada
nepracant  |  15.9.2008 12:03:55
Ted nam vrati spousty kvalifikovanych pracovnich sil z Kanady, kteri se domluvi kanadsky, tak je nezapomente zamestnat.
Pro pana J.Stodůlku
Zip  |  13.9.2008 8:47:22
K vašemu výroku že lidé raději pobírají dávky než aby si sháněli práci a firmy nemohou sehnat kvalifikované síly: Manželka je vyučená elekromechanička s dlouholetou praxí, přesto oní firma Steinel v Raspenavě po mateřské už nemá zájem,respektive vedení firmy, přitom mistři by ve svých dílnách raději měli odborniky nebo lidi kteří vědí co a z čeho vyrábějí, než zahraniční dělníky u kterých se hledí na kvantitu ne na kvalitu výrobku .Pane Stodůlko soudíte i lidi kteří jsou schopnější než vy jen neměli to spávné zázemí za KOMUNISNU aby se dostali ke vzdělání jako vy.Prostě nelezli komoušům do zadku a nebonzovali na své sousedy.
 
Pro pana J.Stodůlku
J. Stodůlka  |  15.9.2008 20:33:05
Milý Zipe , budu ti tykat, protože když se bojíš diskutovat veřejně, jsi u mě bačkora ,jseš anonym a to se na protokol příliš nekouká.Právě jsem se vrátil z utahaný z práce,koukám na příspěvky a nestačím se divit. Vzhledem k tomu, že komunisti v mé rodině napáchali hodně zla a v roce 1948 zestátnili všechen majetek, včetně bydlení, musím reagovat na tvůj ubohý příspěvek.Nikdy jsem s bolševikem neměl nic společného, nebyl jsem ani v SSM, zřejmě jsem nebyl perspektivní i kdyř mladý jo.A pro pořádek, v roce 1989 mi bylo 23 let. Nevím co myslíš větou o vzdělání ale mě osobně nikdo cestu nezametal, mám špičkové rodinné zázemí a věř, že vše čeho jsem v životě dosáhl jsem dosáhl sám .Možná si mě s někým pleteš hochu .A ještě k problému nezaměstnatelných či nezaměstnaných z povolání (velmi zajímavá profese ).Nemůžu hodnotit situaci ve firmě STEINEL protože ji neznám , vím ale, že třeba firma CIS v Novém Městě ,Frýdlantské firmy zabývající se elektromontážemi či spousta firem v Liberecké průmyslové zóně by kvalifikaci Tvé ženy jistě uvítaly.Já osobně mám již několik let inzerované nabídky ( včetně Libereckého a Frýdlantského prac. úřadu) pracovních míst od topiče přes truhláře nábytkáře po technologa výroby a ani ťuk jak říkají rybáři.Proč sociálka rozdá nezaměstnaným několik desítek miliónů korun ročně , jakto že jsou zdraví a práce schopní lidé několik let bez práce, jak to, že obce nemůžou využít všechny dlouhodobě nezaměstnané k pracem ,které povedou ke zvelebení obcí atd . To jsou otázky, které stojí alespoň za pozornost.
S pozdravem Jiří Stodůlka ředitel společnosti ATIZ-DP s.r.o.a zastupitel města Frýdlant.
  
Pro pana J.Stodůlku
Anonymous  |  16.9.2008 6:47:32
J. Stodůlka:Jenom taková krátká poznámka k nedostatku zaměstnanců, není chyby na Vaší straně? Já také zaměstnávám lidi, týdně mám cca1-2 telefonáty ohledně zaměstnání, mám seznam cca 18 lidí kteří mají zájem u mne pracovat. Neznám Vaši mzdovou politiku, předpokládám že nabízíte slušný, průměrný plat, dnes je celostátní průměr přes 20 000 kč. Jestliže nabízíte podprůměrný výdělek, neseženete kvalitního zaměstnance ani z ÚP. To je můj názor a zkušenost.
vláda Rokefelerů
Frek  |  12.9.2008 9:54:52
Ono je hezké posezení mezi přáteli, také to dělávám.. Jen mě mrzí, že o této schůzce nás nikdo neinformoval!! Také bych se rád připojil do diskuze a měl nějaké náměty! Dle fotek je zřejmé, že jste si udělali soukromý mejdánek a rozhodovali o vývoji frýdlantska za zavřenými dveřmi s pár vyvolenými, kteří mají koloběch financování již daný a zaběhlý! Na této schůzce je vidět jak se politici bojí veřejnosti a nechtějí slyšet negativa spojené s životem tady. Rád bych připoměl, že po dobu vlády p. Ramzera jse nic na frýdlantsku nezměnilo k lepšímu! Ono je asi opravdu lepší všechno (ZZZ) zrušit, zničit , zavřít a mít klid, vždyť já už to nějak ukecám viďte pane "starosto" !!! Opravdu jsem Vám fandil, ale příští volby Vám nedaruji to mi věřte! jste nám frýdlanťákům na nic a pokud budete chtít náš veřejný názor tak dejte do ankety co opravdu chceme ... " co chceme aby náš starosta prosadil - 1) koupaliště 2) porodnici 3) rekonstrukce náměstí 4)rezignaci "...
 
vláda Rokefelerů
Frek  |  12.9.2008 9:56:18
hlasuji za 4
 
Reakce
Anonymous  |  12.9.2008 13:01:38
Vážený Freku, děkuji za Váš příspěvek. Byl bych opravdu rád, kdyby jste přišel/přišli sdělit své názory veřejně na veřejné zastupitelstvo a poslechl/poslechli názor i ostatních zastupitelů, když odmítáte setkání osobní. Milosrdné schovávání v anonymitě internetové diskuse je krapet zbabělé a Vám určitě nehodné. Těším se na Vaši kritiku, ale rezignuji pouze na jediné, reagovat na tu Vaši na webových stránkách našeho města. Určitě rád příjdete 25.9.2008 od 16 hodin na veřejné jednání zastupitelstva, aby jste měl úplnou informaci jak je to s projekty koupaliště a náměstí. Porodnice je věcí vedení Nemocnice Frýdlant s.r.o. S úctou
Dan Ramzer, starosta města
  
Reakce
Anonymous  |  15.9.2008 15:13:20
Anonymous:tečka.
Nadpis.
Anonymous  |  11.9.2008 12:35:51
Nevidím tam zaměstnavatele, jak hlásá nadpis.
 
Nadpis.
Anonymous  |  11.9.2008 20:54:15
Anonymous:Uchazeči o práci se nedomluví s cizinci,neumí dokonce ani němčinu a to je velika DRZOST....
  
Nadpis.
Anonymous  |  15.9.2008 9:11:38
Anonymous:Bože kam se to řítíme, uchazeč o práci nezná jazyk apropo, ten zaměstnavatel který přichází k nám, ten umí česky?
   
Nadpis.
Anonymous  |  18.9.2008 14:02:44
Anonymous:Ty chytrej Stodulko nejdřive se postarejte o pořadnou sinici na Liberec,potom se mužeme bavit o zaměstnanosti!
    
Nadpis.
Stodůlka  |  18.9.2008 14:11:54
Anonymous:
Čau chytrejši, sinice už nebudou, protože začala zima a koupat se budeš moct zas až napřesrok Lojzo.Jirka Stodůlka
     
Nadpis.
Anonymous  |  20.9.2008 14:58:41
Stodůlka:Neomylna okraso radnice, tos vypotil sam nebo po poradě.Nebude ani silnice a ani sinice-koupaliště smetiště.Čau Emane.

Beitrag einlegen

Verfasser
Name:
E-mail*:
Daten speichern:

* Ausfühlen nur im Fall um die Beiträge aus dieser Diskusion an E-mail zu senden

Ihr Beitrag
Überschrift:
Text:
Antispam*: Geben Sie den folgenden Code ein: Antispamcode
 

*Geben Sie den rotgekennzeichneten Code in das Feld ein. Diese Maßname verhindert den Spammechanismen Werbebeiträge einzutragen und dient dem Schutz dieser Diskussion.

 

Město Frýdlant

 
load