CSENFRRUPLNLSPIT

R001 029
« Zurück

Diskussion

Paní Eva
MUDr.M.Ferles  |  18.10.2007 18:47:14
Milí čtenáři webu, s hudební akcí na nádvoří radnice to bylo takto: Původně měla proběhnout ve čtvrtek 27.9. vpodvečer, jak bylo s dostatečným předstihem formou plakátků zveřejněno. Bohužel na poslední chvíli se zkazilo počasí,hodinu před plánovaným začátkem se vyplnila předpověď meteorologů a lilo a lilo.
Kapela hledala jiný náhradní termín a její členové se snažili sjednotit své časové možnosti /jsou mezi námi lékaři a několikrát týdně máme odpolední a noční služby/ s relativně optimistickou předpovědí počasí. To se podařilo skutečně na poslední chvíli, a tak bylo možno teprve dva nebo tři dny před "dnem D" zveřejnit, kdy se křest nádvoří uskuteční. Rozhodně odmítám, že by záměrem Města bylo podobné události před veřejností tajit.A zodpovědných lidí na radnici, které dění ve mněstě opravdu zajímá, je víc než dost.Jsem jedním z nich, a jako místostarosta a zároveň člen zmíněné kapely jsem měl eminentní zájem na tom, aby se o akci vědělo a abychom měli posluchače.I když pak mi příchopzích bylo docela líto, protože byla docela odporná zima. Ale znovu zdůrazňuji, o¨že od příštího jara už budeme tyto akce organizovat pravidelně a jejich program bude znám na týdny dopředu. MUDr.Miloslav Ferles, místostarosta
Radniční nádvoří.
Paní Eva  |  15.10.2007 12:26:40
Radniční nádvoří je opravdu krásné a naše radnice ho potřebovala jako sůl. Původní stav byl ostudou našeho města. Jen se divím, že jste nám obyvatelům dali vůbec vědět, že na nově zrekonstruovaném nádvoří chcete pořádat nějaký koncert. Ve čtvrtek odpoledne si myslím, že je dosti pozdě na akci, která se koná v sobotu. Nebo to snad bylo jen pro zvané? Ale to není poprvé že? Pak jen konstatujete, že lidi z Frýdlantu nemají moc zájem o kulturní vyžití v našem městě. Já se jen divím, že to nezajímá někoho zodpovědného na radnici. Ale koho, že?????

Beitrag einlegen

Verfasser
Name:
E-mail*:
Daten speichern:

* Ausfühlen nur im Fall um die Beiträge aus dieser Diskusion an E-mail zu senden

Ihr Beitrag
Überschrift:
Text:
Antispam*: Geben Sie den folgenden Code ein: Antispamcode
 

*Geben Sie den rotgekennzeichneten Code in das Feld ein. Diese Maßname verhindert den Spammechanismen Werbebeiträge einzutragen und dient dem Schutz dieser Diskussion.

 

Město Frýdlant

 
load