ENDEFRRUPLNLSPIT

Město hledá vhodného nájemce

MikBertik 05
Město Frýdlant vlastní rozsáhlý objekt na břehu řeky Smědé, kde je známá restaurace Beseda s několika sály. Jeden z nich je největší ve městě a je jako stvořený pro pořádání skutečně reprezentačních akcí i velkého formátu.

Také poloha objektu je velmi výhodná - kousek od centra, od vlakového i autobusového nádraží a hned naproti kinu. Navíc veřejné prostranství před objektem je dozorováno městským kamerovým dohlížecím systémem, který je napojen na městskou i státní policii. Přes frekventovanou komunikaci se návštěvníci přicházející od centra dostanou do restaurace po novém, osvětleném přechodu na přehledném místě. Vypadá to, že jde o ideální objekt na výhodném místě, kterému je třeba dát jen důstojnou a užitečnou náplň a program.

Město Frýdlant by si přálo, aby v Besedě byly plesy, koncerty, diskotéky, společenské akce různé velikosti a aby celé zařízení vůbec město Frýdlant reprezentovalo a stalo se vyhledávaným stánkem kultury a zábavy. Město je připraveno s nájemcem spolupracovat na společných projektech. Zájemci se mohou do 29. října 2009 přihlásit do výběrového řízení, ikona souborupodrobnosti jsou na úřední desce a na www.mesto-frydlant.cz

Foto: archiv MěÚ Každý Bertík umí číst a psát 2005
Frýdlant 13/10/09

14.10.2009 8:35:21 | přečteno 2143x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 482 464 011
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load