ENDEFRRUPLNLSPIT

Hasiči ve Frýdlantě nekácejí stromy jen tak

V Schránce důvěry na náměstí T. G. Masaryka čp. 99 se po dlouhé době objevil podnět od anonymního pisatele. Upozorňuje se v něm na podivné pokácení čtyř bříz na Novoměstské ulici, vyjadřuje se pochybnost o jeho oprávnění a frýdlantští hasiči se podezírají z nekalého počínání.

« Zpět

Diskuze

100% by to nebylo z nudy
Eva  |  4.8.2012 9:05:59
myslím, že frýdlanští hasiči nemaji jen tak zapotřebí si pro srandu kácet stromy mají i jinou duležitější práci... takže myslím že jen tak by stromy nekácely... A hlavně bříza je plevel ... Tudíž i kdyby s tím hasiči měly něco společného tak bych stála za nimi jen at se kácejí...
AAA
Anonymous  |  8.12.2010 11:14:33
O stromy je třeba se starat s péčí řádného hospodáře. To znamená, že se musejí kácet, ořezávat, vyřezávat plevel a také sázet nové. Blbec kterej napíše, že nechce kácet stromy si nevidí na zelenou špičku nosu. Doufám, že nenapáchá tolik škody jako banda zelených blbců ve vládě, co nesmyslně zeleně dotuje fotovoltaické elektrárny. Anononym určitě celou zimu nevystčí čumák a jen kouká kde by uškodil.
Hasiči Frýdlant
Josef Šperl  |  2.12.2010 21:10:48
Dobrý den Anonyme,
je velice škoda, že nejsi na konci podepsaný. Napsat dopis a hodit do schránky dovede každý trouba. Pokud chci někoho obviňovat, tak si musím nejdříve zjistit veškeré podrobnosti a pak můžu teprve psát. Vařit ze vzduchu se opravdu nedá.
Po předčtení tohoto dopisu a uvedeného článku jsem celu věc prošetřil. V tento den co píšete, sice došlo k pokácení stromu, ale na tyto stromy bylo povolení, což již už bylo napsáno. Sbor dobrovolných hasičů Frýdlant ( organizace ) tam ale nebyla přítomna. Sice tam práci prováděli naši členové, ale jako soukromé osoby. Opravdu jako sdružení nemůžeme našim členům říkat co mají dělat ve svém volném čase. Tím pádem Vás musím uvést omyl, kácení stromu nebylo organizováno Hasiči Frýdlant.
pokácení stromů
Hejcman  |  2.12.2010 18:01:49
No myslím,že anonymy je ubohost.Pokud máte problém,tak proč se pod to nepodepíšete.A jak si někdo může myslet,že hasiči kácejí jen tak pro radost!Že by na služebně neměli čím topit?
Já to nepsal !
Všetečka  |  2.12.2010 13:03:12
Já bych nejraději pokácel všechny břízy. Ani ne proto, že je to symbol Ruska. Ale- je to ,,plevel,,.Kvůli břízám a dalším přerostlým stromům už nevidím na zámek ani z okna na silnici a ostatní domy. Nejen, že ty parkosy nejsou hezké na pohled, ale třeba v parku nebo u školky i nebezpečné.A ten humus kolem...

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load