ENDEFRRUPLNLSPIT

Parkovacích míst ve Frýdlantě trochu přibyde

Ve Schránce důvěry na náměstí T. G. Masaryka č. p. 99 se objevil poněkud rozhořčený příspěvek, který nabádá úředníky městského úřadu, aby svoje vozy neparkovali u radnice, ale na svém zaměstnaneckém parkovišti u budovy B v Havlíčkově ulici. Tam se ale všechna auta také nevejdou. Pisatel prostě upozorňuje na to, že parkovacích míst je málo a je potřeba s nimi šetřit.

« Zpět

Diskuze

Parkovací místa u zámku
Lenka  |  27.8.2013 10:11:45
Když čtu tento článek o parkovacích místech, napadla mě zoufalá situace u zámku. Dojíždím do Frýdlantu denně autobusem a během prázdnin nastala u zámku několikrát situace, že nestačily parkovací místa pro auta a autobusy a silnice zaparkovaných aut podél silnice byla tak nacpaná, že autobus nemohl normálně projet. Stalo se to bohužel opravdu vícekrát:(
Napadlo mě, že se řešil bývalý kemp - co s ním dál. Nevím, jak to tam vypadá, ale nebylo by k uvážení udělat nějaká parkovací místa /třeba jen pro osobní vozy-kvůli úzké průjezdné bráně/ zde v tomto nevyužitém kempu. Dalo by se to nějak "skloubit" a upravit i s parčíkem či prodejničkou na drobné upomínkové předměty či stánek se zmrzlinou a pitím..........
Je to sice kousek dál od zámku, ale některé zámky či hrady mají parkoviště ještě dále, tak by to stálo za zvážení. Viděly by návštěvníci i krásu zámku z dálky a procházka přes nový most a řeku Smědou jim jistě neublíží:)
U zámku by mohla být parkovací místa třeba jen pro invalidy, autobusy a ostatní odkázané na spodní parkoviště v bývalém kempu:)
Líní řidiči
petr tenkrat  |  27.11.2007 9:47:27
Myslím si, že v centru Frýdlantu je parkovacích míst víc než dost. PEENY a LIDL, ale jedná se pouze o lennost lidí dojít někam, třeba padesát metrů pěšky.Pokud nebudou parkovací mýsta u každého krámu. řidiči nebudou spokojeni nikdy.

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load