ENDEFRRUPLNLSPIT

Křest radničního nádvoří nikoli ohněm

R001 029

V sobotu 6. října položila country skupina „DCM“ základy zamýšlené tradici pořádat na nově zrekonstruovaném nádvoří frýdlantské radnice pravidelné hudební pořady. Ačkoli bylo předem jasné, že s pokročilým podzimem a sychravým počasím nejen že nenalákáme mnoho návštěvníků, ale bude se možná opakovat situace z předchozího týdne, kdy prudký liják donutil zamýšlenou hudební produkci pod širým nebem odložit. Nakonec se ukázalo, že nejen muzikanti byli odhodlaní navzdory zimě předvést alespoň zlomek toho, co dovedou, ale našlo se i dosti otužilců, kteří sice drkotali zuby do rytmu svižných country melodií, ale vzdorovali zimě a dokonce si i známé písničky zazpívali.

« Zpět

Diskuze

Paní Eva
MUDr.M.Ferles  |  18.10.2007 18:47:14
Milí čtenáři webu, s hudební akcí na nádvoří radnice to bylo takto: Původně měla proběhnout ve čtvrtek 27.9. vpodvečer, jak bylo s dostatečným předstihem formou plakátků zveřejněno. Bohužel na poslední chvíli se zkazilo počasí,hodinu před plánovaným začátkem se vyplnila předpověď meteorologů a lilo a lilo.
Kapela hledala jiný náhradní termín a její členové se snažili sjednotit své časové možnosti /jsou mezi námi lékaři a několikrát týdně máme odpolední a noční služby/ s relativně optimistickou předpovědí počasí. To se podařilo skutečně na poslední chvíli, a tak bylo možno teprve dva nebo tři dny před "dnem D" zveřejnit, kdy se křest nádvoří uskuteční. Rozhodně odmítám, že by záměrem Města bylo podobné události před veřejností tajit.A zodpovědných lidí na radnici, které dění ve mněstě opravdu zajímá, je víc než dost.Jsem jedním z nich, a jako místostarosta a zároveň člen zmíněné kapely jsem měl eminentní zájem na tom, aby se o akci vědělo a abychom měli posluchače.I když pak mi příchopzích bylo docela líto, protože byla docela odporná zima. Ale znovu zdůrazňuji, o¨že od příštího jara už budeme tyto akce organizovat pravidelně a jejich program bude znám na týdny dopředu. MUDr.Miloslav Ferles, místostarosta
Radniční nádvoří.
Paní Eva  |  15.10.2007 12:26:40
Radniční nádvoří je opravdu krásné a naše radnice ho potřebovala jako sůl. Původní stav byl ostudou našeho města. Jen se divím, že jste nám obyvatelům dali vůbec vědět, že na nově zrekonstruovaném nádvoří chcete pořádat nějaký koncert. Ve čtvrtek odpoledne si myslím, že je dosti pozdě na akci, která se koná v sobotu. Nebo to snad bylo jen pro zvané? Ale to není poprvé že? Pak jen konstatujete, že lidi z Frýdlantu nemají moc zájem o kulturní vyžití v našem městě. Já se jen divím, že to nezajímá někoho zodpovědného na radnici. Ale koho, že?????

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load