ENDEFRRUPLNLSPIT
Frýdlantské Millenium
Na Frýdlantě je krásný nejen zámek!, odkaz se otevře v novém okně
Vyfoťte své prázdniny ve Frýdlantu a vyhrajte
Frýdlant ukázal, že se umí bavit
O nemocnici se stále jedná
Na Frýdlantě je krásný nejen zámek!, odkaz se otevře v novém okně
Vyfoťte své prázdniny ve Frýdlantu a vyhrajte

Na Frýdlantě je krásný nejen zámek!

Nevěříte? Podívejte se na video které vytvořilo studio FullART. No, a pak se přijeďte přesvědčit. Je stále na co koukat a co obdivovat!
Foto: Radek Petrášek

Více

Vyfoťte své prázdniny ve Frýdlantu a vyhrajte

Město Frýdlant vyhlašuje soutěž o nejhezčí fotografii z Frýdlantu, pořízenou během prázdnin 2016. 


Více

Frýdlant ukázal, že se umí bavit

V sobotu 11. června proběhla ve Frýdlantu akce nazvaná Frýdlant se baví, do které byly z velké části zapojeny různé frýdlantské spolky. Podívejte se, jak se povedla.

Více

O nemocnici se stále jedná

Jednání o budoucnosti nemocnice stále probíhají. Aktuálně má o její koupi zájem Liberecký kraj, který teď jedná s majiteli nemocnice o možném prodeji.  

Více

Na Frýdlantě je krásný nejen zámek!

Nevěříte? Podívejte se na video které vytvořilo studio FullART. No, a pak se přijeďte přesvědčit. Je stále na co koukat a co obdivovat!
Foto: Radek Petrášek

Více

Vyfoťte své prázdniny ve Frýdlantu a vyhrajte

Město Frýdlant vyhlašuje soutěž o nejhezčí fotografii z Frýdlantu, pořízenou během prázdnin 2016. 


Více
1 2 3 4

Vyhledávání

Aktuality

blesk

Dnes opět hrozí velmi silné bouřky a přívalový déšť

27.7.2016  |  Velmi silné bouřky se mohou během dnešního odpoledne a noci vyskytnout v Libereckém kraji. Výstrahu na velmi silné bouřky vydali meteorologové ve středu 27. července 2016 v odpoledních hodinách a platná je až do půlnoci. (mp)
Foto: mp

  Více
 
víno a sýry

Neděle večer bude ve Frýdlantě ve francouzském stylu

26.7.2016  |  Francouzský večer chystá na neděli 31. července 2016 Město Frýdlant. Proběhne v nádherném prostředí městského parku a nabídne francouzské divadlo, francouzskou kapelu, promítání francouzského snímku pod širým nebem nebo možnost zahrát si pétanque. Návštěvníky potěší i stánky s vínem, drobným občerstvením a regionálními výrobky. (mp)  Více
 
Bělíkova ulice

Bělíkova ulice prochází úpravou, nově bude bezbariérová

25.7.2016  |  Významné změny přinese úprava Bělíkovy ulice ve Frýdlantě, která fakticky začala v pondělí 25. července 2016. V ulici budou nové chodníky, autobusové zastávky, obnoveno bude veřejné osvětlení a před základní školou vznikne osvětlený přechod pro chodce. Práce na obnově ulice potrvají do poloviny října a částečně omezí provoz v ní. (mp)
Foto: mp
  Více
 
Větrov 20

Sbor dobrovolných hasičů Frýdlant – Větrov oslavil 140. výročí založení

24.7.2016  |  V sobotu 23. července 2016 oslavil Sbor dobrovolných hasičů Frýdlant – Větrov 140. výročí svého založení. V prostorách hasičské zbrojnice na Větrově v Dlouhé ulici připravili členové sboru pro návštěvníky v rámci oslav ukázku techniky, spanilou jízdu hasičských vozů, ukázku vyproštění z havarovaných vozidel, ukázku hašení vozidla či řezání vodním paprskem. Děti potěšilo oblíbené běhání pěnou. (mp)
Foto: mp

  Více
 
rekonstrukce ZŠ Husova 6

V základní škole v Husově ulici se intenzivně pracuje

22.7.2016  |  Nová sociální zařízení bude mít od září základní škola v Husově ulici ve Frýdlantě. Jde o třetí velkou investici do školy v posledních letech. Stihnout se má do konce srpna, přestože situaci zkomplikovala havárie vody. (mp)
Foto: mp
  Více
 
Frydlant 4275

Obnovené hradby soutěží o cenu památkářů i veřejnosti. Pomozte cenu veřejnosti vyhrát!

22.7.2016  |  Obnova torza městských hradeb ve Frýdlantě boduje. Dostala se do užší nominace soutěže Patrimonium pro Futuro, která je prestižní soutěží odborníků památkové péče a má zhodnotit a vyzdvihnout, co se v oblasti památkové péče podařilo, a ocenit ty, kteří se o úspěšné dílo přičinili. O udělení této ceny rozhodují odborníci památkové péče, součástí soutěže je ale i cena veřejnosti nazvaná Památky děkují. A právě v té můžete jednoduchým hlasováním projektu obnovy městských hradeb ve Frýdlantě  pomoci i vy. (mp)
Foto: Město Frýdlant
  Více
 
Frýdlant

Frýdlant má v létě co nabídnout

21.7.2016  |  Léto nemusíte trávit jen v zahraničí u moře, i v naší republice je krásně. A ve Frýdlantě dvojnásob. Na své si tu přijde každý. Frýdlant nabízí kulturní památky, wellness i nádhernou přírodu, kde lze sportovat, provozovat turistiku nebo jen relaxovat. (mp)
Foto: Město Frýdlant
  Více
 
knihovna 8

Knihovna je do 7. srpna zavřená

21.7.2016  |  Dva týdny zůstane od pátku 22. července pro veřejnost uzavřená Městská knihovna ve Frýdlantě. Důvodem je čerpání dovolených. Znovu otevřená bude knihovna opět v pondělí 8. srpna a to dle klasické otevírací doby od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 hodin. (mp)
Foto: mp
  Více
 
pomůcky ze sbírky 2

Peníze z veřejné sbírky pomohly třem rodinám se zdravotně postiženým dítětem

20.7.2016  |  V obřadní síni radnice ve Frýdlantu byly ve středu 20. července 2016 předány dvěma frýdlantským rodinám zdravotní pomůcky, nakoupené z výtěžku Veřejné sbírky na pomůcky pro zdravotně postižené osoby. Ve sbírce, kterou Město Frýdlant vyhlásilo v červnu roku 2013 a posílat do ní peníze mohli lidé až do června letošního roku, se dohromady sešlo zhruba 68 tisíc korun. První část výtěžku byla ale vybrána už koncem minulého roku. Konkrétně šlo o částku 38 tisíc 602 korun, za kterou byl koupen repasovaný vozík pro Jaroslava Horkého z Frýdlantu. Zbylý výtěžek teď Město Frýdlant použilo na nákup kompenzačních pomůcek pro rodinu osmileté Elišky Taušové a šestiletého Michala Hlouška. (mp)
Foto: mp
  Více
 
nemocnice

Lůžkové oddělení chirurgie a gynekologie bude dva týdny zavřené

19.7.2016  |  Dva týdny, od 25. 7. do 8. 8. 2016, budou mimo provoz lůžková oddělení chirurgie a gynekologie Nemocnice Frýdlant s.r.o. Důvodem je malování operačních sálů a gynekologického oddělení a oprava podlah na chirurgickém oddělení. Chirurgická i gynekologická ambulance zůstanou v provozu ve standardních ordinačních hodinách. Zajištěna bude nepřetržitá přítomnost chirurga i mimo ordinační dobu ambulancí a lékařské pohotovostní služby. (mp)
Foto: mp

  Více
 

Kalendář akcí

Aktuální uzavírky

1.1.2016 - 31.12.2016
 
2016_7_8_Víly

Víly pana Andersena

2.6.2016 - 28.8.2016
Výstava dětských výtvarných prací.
 
2016_7_29_Café_JO

Duo DELIOU - Jitka Malczik (housle) a Celetine Doedens (harfa)/ CZ, FR

29.7.2016
Hudba Deliou je emotivní, plná dynamiky i hraní s tichem, přímá i tajemná, něžná i lidově syrová, dovolí vám snít nebo vás strhne do divokého tance a zároveň vypráví příběh. Ve svých autorských skladbách čerpají z vlastních hudebních kořenů a cest (Bretaň, Čechy, Morava, Maďarsko, Balkán, Skandinávie.)
 
2016_7_31_Francouzský_večer

Francouzský večer ve Frýdlantu

31.7.2016
Usaďte se do trávy k pikniku, shlédněte různá představení, vyzkoušejte si hru pétanque a pobavte se u promítání francouzské komedie Co jsme komu udělali. Přineste si s sebou deky a občerstvení a přijďte se pobavit ve francouzském stylu! Bližší informace na tel: 482 464 013.
 
2016_8_4_FKČ_Ametyst

Frýdlantské kulturní čtvrtky Ametyst

4.8.2016
Liberecká kapela Ametyst hraje výhradně vlastní skladby. Jde o mystickou hudbu, jež může být relaxací ducha i těla. Přijďte si oddechnout od denního shonu a spěchu.
 
Tohle je náš svět

Tohle je náš svět

5.8.2016
Pro velký úspěch opakujeme! Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa.
 
2016_8_LJD

Letní jazzová dílna Karla Velebného

13.8.2016 - 20.8.2016
33. ročník jazzových dílny, účast předních jazzových sólistů a zahraničních lektorů. Zámecký koncert lektorů proběhne 17.8.2016.
 
2016_8_18_FKČ_Růže

Frýdlantské kulturní čtvrtky Růže mezi trním

18.8.2016
Septet hudebníků z libereckého Divadla F. X. Šaldy vystupoval ve Frýdlantě již mnohokrát. Jeho koncerty moderované kontrabasistou Janem Novotným bývají bonbonkem kulturních čtvrtků.
 
2016_8_29_Basiková

Koncert Báry Basikové

29.8.2016
Koncertní vystoupení Báry Basikové v jedinečném prostředí kostela Nalezení sv. Kříže. Předprodej v turistickém informačním centru v budově radnice a na portálu E-vstupenka. Telefonické rezervace nejsou možné!
 
 
 
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 482 464 011
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load